Login

Tip na romantický večer pro 2 na Valentýna připravil e-shop www.darky-svicky.cz

28.01. 2011
Tip na romantický večer pro 2 na Valentýna připravil e-shop www.darky-svicky.cz

Plamínek svíčky dokáže zahřát a rozzářit váš pohled nejen pro sváteční Valentýnský večer. Romantická večeře s dekorací z e-shopu www.darky-svicky.cz bude jistě dlouhotrvajícím něžným zážitkem. Absolutně špičkově působí jemné a přitom romantické kulaté svíčky s bílým krajem a červeným středem , kde se snoubí hřejivá láska s čistotou bílé barvy.

Pokud jste totální romantici, vsaďte na svíčky ve tvaru srdíček, které naleznete jako dárek zdarma ve Valentinské sadě v kombinaci s vonnými čajovkami a červeným a bílým svícnem. Pamatujte, že i vůně probouzí smysly a podpoří atmosféru. Další nádhernou sadou se srdíčky je valentinský košík, s luxusní vysokou červeno bílou svíčkou ve tvaru válce, dvěma srdíčkovými svíčkami a bílo-červenou koulí, která se po zapálení nádherně rozzáří!

Další srdíčka jsou nádherně posazená na boku čistě bílých svíček ve tvaru hranolu nebo válce nebo vsaďte na zlatá srdíčka na červených svíčkách, která vypadají velmi propracovaně díky svému vzorku z drobných zlatavých teček. To jsou jen některé z vybraných, ale proč se omezovat, když na svátek Valentýna můžete popustit uzdu své fantasii a vybrat si jako dekoraci svíčky přesně pro váš interiér.

Opravdu nepřehlédnutelně se při romantickém posezení rozzáří bílý kovový svícen ve tvaru labuti se svíčkami ve tvaru kouliče na řetízku. Ve valentinské soupravě jej najdete zde spolu s bílými svícínky ve tvaru něžného lotosu, vysokými svíčkami do těchto svícínků ve valentinských barvách a navíc dostanete k sadě zdarma dvě červené svíčky ve tvaru srdíček.

Další sady v různých cenových kategoriích ovšem všechny s nádherným kovovým svícnem naleznete zde, přičemž nejlevnější je již od 281 Kč a obsahuje svícen, 2 řetízky svíček do svícnu, a 2 srdíčkové svíčky jako dárek.
Nezapomeňte, že svícen nemusíte s koncem Valentina odložit do šuplíku, ale v e-shopu www.darky-svicky.cz do něj vždy můžete objednat další řetízkové svíčky v různých barvách a dokrášlit váš interier i v jiných ročních obdobích!

Pro valentinské rozzáření větších prostor jsou nepostradatelné XXL velké červené svíčky s třemi knoty , ať už ve tvaru koule nebo válců. Všechny najdete v sekci s valentinskými svíčkami.


Valentinské svíčky objednávejte nejpozději do 7.2. při zaslání Českou poštou, a do 9.2.2011,  když zvolíte typ dopravy kurýrem. Při objednávce do těchto termínů je zaručeno dodání do 14.února.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2011 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy