Login

Váhy Ohaus – trendy roku 2014

02.04. 2014
Váhy Ohaus – trendy roku 2014

Ve veškerých prodejnách a průmyslových provozech je třeba velmi spolehlivých vah, jelikož výpadek funkce váhy přináší mnoho komplikací. Váhy Ohaus jsou pro svou spolehlivost využívány v obchodních a průmyslových odvětvích po celé Evropě.

Ohaus je tradiční nadčasová značka vah. Seznamte se s novinkami sortimentu vah Ohaus a nahlédnětena trendy vah roku 2014.

Váhy Ohaus Ranger

Prodejcům zboží, kteří se musejí rychle otáčet, aby stihli obsloužit co nejvíce zákazníků jistě udělá radost počítácí váha Ohaus Ranger 3000 Count s vysokým rozlišením. Jedná se o jednu z nejlepších počítacích vah na evropském trhu. Výsledky vážení jsou na váze Ohaus Ranger k dipozici během jediné vteřiny.

Váha Ohaus Ranger je vybavena mnoha funkcemi, jako počítání kusů, statické vážení, kontrolní vážení a sčítání. Praktickým doplňkem u váhy Ohaus Ranger jsou nastavitelné nožičky a madlo pro přenášení. Dislej má LCD podsvícení, váha má uzamykatelné menu a je zde možnost nastavení úrovně filtrace rušivých vlivů, které u jiných typů vah zkreslují výsledky vážení.Vážení je rychlejší a přesnější.

Váhy Ohaus Valor 4000

Žádanou novinkou pro potravinářské provozy se stala vysoce odolná stolní váha Ohaus Valor 4000, která je vhodná do provozů s vysokou vlhkostí. Váha Ohaus Valor je odolná i proti mechanickému poškození. Speciální ovládací panel slouží jako bariéra zabraňující propíchnutí nožem a jinými ostrými předměty, zamezuje též vstupu tekutin do nitra váhy. Vážící plošinka a vážící miska jsou z nerezu, ostatní konstrukce váhy Ohaus Valor je z odolného ABS plastu. K ochraně váhy přispívá také indikátor přetížení.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy