Login

Údržba nemovitostí, péče o bytové domy

28.07. 2017

Údržba nemovitostí je pravidelná péče spojena s bytovými domy, velkými administrativními budovami i maličkými rodinnými domky. Obecně platí, že čím větší je nemovitost, čím náročnější je údržba nemovitosti. S údržbou malé nemovitosti, např. rodinného domu si většinou jeho majitel poradí sám. Údržba nemovitostí s větší rozlohou, např. velkého bytového domu s několika desítkami bytových jednotek, či údržba nemovitosti v níž se nachází kancelářský komplex, naopak potřebuje péči odborníků z různých oblastí. Jestliže je údržba nemovitosti nedostatečná, množí se závady a stížnosti obyvatelů či uživatelů. Jestliže se správce rozhodne na údržbě nemovitosti šetřit, časem to může vést k havarijnímu stavu celého objektu. Pečlivá údržba nemovitosti, včetně následných revizí a kontrol je nezbytná zejména u starších nemovitostí.

Každý dům a bytový komplex potřebuje jinou péči. Zaměstnanci firmy Klokoč provádí údržbu nemovitostí u straších bytových domů, i u novostaveb, které nedávno prošly kolaudací. Na starší nemovitosti se vztahují jiné předpisy a normy než na novostavby. Našim klientům zajišťujeme kompletní údržbu nemovitosti – úklidové práce společných prostor, úklid v okolí domu, zajištění úklidu spadaného listí, úklid sněhu a ledu z chodníků a střech, aby byla zajištěna bezpečnost obyvatel objektu. Pečujeme o dodávku tepla a vody, zajišťujeme pravidelné kontroly a revize el. spotřebičů a vedení, revize plynu, dohlížíme na placení záloh a vyúčtování za teplo a vodu, i do fondu oprav. Samozřejmostí při údržbě nemovitosti jsou pravidelné revize výtahu a strojního zařízení. U objektů, v nichž provádíme údržbu nemovitostí dbáme na prevenci vzniku závad, zjištěné závady neprodleně odstraníme. Bezpečí a pohodlí obyvatel domu je naším prvořadým úkolem.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy