Login

Správa nemovitostí v Praze a Středních Čechách

03.08. 2017

Firma Klokoč zajišťuje správu nemovitostí, kancelářských, prostor, bytových i nebytových prostor zejména v Praze a celém středočeském regionu. Při správě nemovitostí v hlavním městě Praha naše firma působí nejvíce v lokalitách Praha 8 a Praha 9. Zabezpečujeme také správu nemovitostí po celém území Prahy.

Kromě Prahy spravujeme nemovitosti a bytové fondy i v jiných lokalitách středočeského regionu. Spravujeme nemovitosti a provádíme údržbu bytových domů v Kralupech nad Labem. Za hranicemi velikých měst, jako je Praha, provádíme správu nemovitostí i v menších městech a vesnicích. Pečujeme o domy a byty v Odolené vodě, v malebném městečku v okrese Praha – východ. Správu nemovitostí zajišťujeme také pro bytové domy v Kostelci nad Labem.

Naše správa nemovitostí v Praze, Kostelci nad Labem, v Kralupech a dalších místech Středních Čech zahrnuje bytové domy, a bytové jednotky ve vlastnictví družstev, SVJ, ale také byty městské a obecní. Kromě bytových domů spravujeme množství kancelářských prostor, zejména v Praze, ale i prostory nebytové.

Klientům, kteří nám svěří správu nemovitosti, nabízíme rozsáhlou nabídkuslužeb správy a péčeo nemovitost. Do správy nemovitostí zahrnujeme administrační služby, vedení účetnictví a daňové evidence. Naši daňoví poradci a zkušení účetní se postarají, abyste neplatili více než musíte.

Další oblastí naší činnosti je údržba a úklid nemovitostí. Jedná se o pravidelný úklid společných prostor a prostor v okolí domu, svoz komunálního odpadu, případně nebezpečného odpadu. Běžná údržba nemovitosti zahrnuje drobné opravy a odstraňování závad, odhalených pravidelnými revizemi.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy