Login

Správa bytového fondu v Praze a okolí

03.08. 2017

Hledáte spolehlivého partnera pro správu bytového fondu? Jste členy bytového družstva nebo společenstva vlastníků bytových jednotek? Máte zodpovědnost za správu bytového fondu o stovkách či tisících bytových jednotek? Staňte se našimi partnery. Firma Klokoč spravuje bytové fondy měst a vesnic již více než 22 let. Správcem prvních bytových fondů jsme se stali po založení firmy, v roce 1994. Již řadu let spravujeme bytový fond v Praze 8, v Praze 9, na území Středočeského kraje i za jeho hranicemi.

V pražském bytovém fondu, který spravujeme se nachází velké množství starších budov a nemovitostí s historickou hodnotou. Starší budovy bez údržby chátrají, proto je třeba jejich pravidelná údržba. Naši klienti často využívají služby projektantů při výstavbě či rekonstrukci. Správu pražského bytového fondu provádíme s vědomím, že některé nemovitosti jsou významnými historickými objekty. Jejich údržbou a rekonstrukcí se podílíme na zachování historických i estetických hodnot naší metropole. Při správě bytového fondu Prahy, Kralup nad Vltavou a dalších měst se spoléháme na naše profesionály z řad zámečníků, zedníků, kominíků, topenářů, truhlářů, podlahářů, instalatérů a dalších řemeslných profesí. Ke spolupráci si vybíráme zkušené řemeslníky, kteří odvádějí kvalitní práci. Naším posláním při správě bytového fondu je zajistit kvalitní a komfortní bydlení pro obyvatele námi spravovaných nemovitostí. Správcům bytového fondu poskytujeme mnoho služeb v oblasti kompletní péče o nemovitost. Kontaktujte nás a přidejte se k naši spokojeným klientům.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy