Login

Raybanky nikdy neomrzí - dioptrické značkové brýle se stylem

02.12. 2010
Raybanky nikdy neomrzí - dioptrické značkové brýle se stylem

Viděli jste někdy film „Snídaně u Tiffanyho"? A pamatujete si scénu, kde Audrey Hepburn přechází přes obraz v dlouhých večerních, na pozadí hraje Měsíční řeka a Audrey si ukazovákem nonšalantně posunuje velké plastové brýle? Přesně tahle sekvence znovu rozpoutala obrovský boom brýlí Ray Ban , který v různých obměnách probíhá po celém světě do dneška.

Klasické brýle Ray-Ban: tak retro, až jsou šik
Návrh brýlí Ray-Ban Wayfarer byl vytvořen už v roce 1957, ale až po třech letech se tenhle model začal masivně prodávat. V osmdesátých letech pak černou barvu nahradily neonové, pastelové i ultra-warholovské potisky a barvy plastů . V devadesátých letech se dostaly do módy tenké kovové brýle s nevýraznými bočnicemi. Ve stejném duchu je i přelom milénia - bočnice jsou minimalizovány. V nabídce máme široký sortiment brýlí Ray Ban - stačí si jen vybrat!

Dioptrické? Nedioptrické? Sluneční? Nesluneční?
Záleží je na Vás, které brýle zvolíte. Šik budete v dioptrických, ale i ve slunečních sklech. Pamatujte si, že Ray Ban jsou brýle se stylem, jsou to brýle, které vyhledávají velké ikony jako je Dana Morávková a Kateřina Kornová.

Oakley a sportovní styl
Vyznavači decentního sportovního vzhledu mají značku Oakley dokonale zmapovanou. Mladistvý design v kombinaci s precizním zpracováním dodávají brýlím Oakley tu správnou esenci jedinečnosti, výlučnosti a modernosti.
Můžete si projít e-shop www.bryle-cocky.cz nebo se osobně přesvědčit, že brýle Oakley jsou tou pravou volbou pro aktivní mladé lidi. V optice Novusoptik jsou v nabídce v mnoha modelových řadách a to na objednání.

Na konkrétní dotazy ohledně dioptrických brýlí Oakley nebo Ray Ban se můžete zeptat vyplněním formuláře k brýlím.


Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy