Login

Prizm Oakley převratná technologie pro sluneční brýle - chcete mít sportovní výkon, jako nikdy dříve?

Prizm Oakley převratná technologie pro sluneční brýle - chcete mít sportovní výkon, jako nikdy dříve?Ano, všechny ty nadšené ohlasy na technologii Prizm pro sluneční brýle jsou pravdivé. Můžete zažít podobné nadšení při jízdě na kole, jízdě na koni, snowbordingu, cyklotrialu v terénu, při golfu, rybaření, jachtaření, vyjížďkách na lodi, plachtění, při potápěčských výletech a všude tam, kde váš pohled na svět ovlivňují různé světelné a sluneční podmínky.

Prizm vám umožní být ve sportu nejlepší, díky podpoře vašeho zraku ať už v lepším rozlišení detailů, nebo lepším vnímání pohyblivých prvků v okolí.

Jak bude Prizm pro vás fungovat konkrétně?
Prizm v jednotlivých kolekcích slunečních brýlí, pro uvedené typy sportů, filtruje správné vlnové délky světla, odstraňuje šum a zdůrazňuje barvy, které právě nejvíce potřebujete vidět. S technologií slunečních brýlí Prizm vidíte ostřeji, a můžete rychle reagovat na měnící se situaci. Barvy jsou kontrastnější, takže rychle najdete to, co právě potřebujete zahlédnout. Prizm optimalizuje schopnost sledování pohyblivých objektů v rámci periferního vidění, díky čemuž zvyšuje vaše bezpečí a zlepšuje výkon při sportu.

Jaké řady Prizm slunečních brýlí značky Oakley vám můžeme nabídnout?
- Prizm daily polarizované (14%) - pro denní řízení a silniční kola
- Prism everyday (Gray base / Bronze base) - pro každodenní zážitky ve dvou variantách
- Prizm road (20%) - silniční sluneční brýle pro vytrvalostní jízdu na kole, brýle pro jízdu na koni, lepší rozpoznání překážek.
- Prizm trail (36%) - pro cyklotrial, přináší větší pocit jistoty při jízdě
- Prizm golf (30%) - sluneční brýle pro golf ve dvou variantách (golf, dark golf)
- Prizm cricket (20%) / Prizm Field - sluneční brýle pro baseball
- Prizm shallow water polarizované (15%) - sluneční brýle pro mělkou vodu, brýle pro rybaření, umožňující vidět lépe stíny ryb
- Prizm deep water polarizované (12%) - sluneční brýle pro pohled do hluboké vody, brýle plachtění a plachetnice, brýle pro plavby lodí
- Prism low light - pro zhoršené světelné podmínky a umělé osvětlení, k lepšímu rozpoznání detailů
- Prism snow - lepší vidění na sněhu

Prizm sluneční brýle pro vodní sporty


Prizm pro lepší pohled do hluboké vody

Sluneční brýle Deep Water Prizm dokonale zvýrazňují odstíny zelené a červené, a potlačují odstíny modré, kvůli kterým, jste dosud viděli na hluboké vodě méně. Díky tomu máte s brýlemi Prizm mnohem lepší přehled o dění pod hladinou. Oproti verzi pro mělkou vodu má tato varianta tmavší čočku. Proto si s verzí PRIZM pro hlubokou vodu nejlépe vychutnáte plachtění a plavby lodí, pozorování ryb z lodi a surfování.


Prizm pro lepší pohled do mělké vody

Sluneční brýle Shallow Water Prizm pomáhají rozpoznat strukturu a odstranit oslnění v prostředí mělké vody. Pomáhají vidět stíny stíny ryb, záblesky ryb a texturu skrytých míst v mělké vodě, bez oslnění a s vyšším kontrastem.
Oakley poprvé přichází s technologií brýlí pro jednotlivé sporty. Díky tomu získáte ze svého sportu maximum.


Polarizovaná nebo PRIZM skla?

Skla Prizm od pouze polarizovaných skel odlišuje to, že jsou precizně vyladěna tak, aby propouštěla či filtrovala vybrané barvy spektra, čímž dochází k optimalizaci pro určité sporty a aktivity. Samotná polarizace oproti tomu funguje jako filtr, blokující veškeré horizontální světlo, odrážející se od hladkých povrchů. Polarizačním filtrem může být vybaveno jakékoli sklo. Prizm však jde mnohem dále, než samotná polarizace. Přináší vám zcela nový pohled na svět, který je barevnější, kontrastnější, a pomáhá očím vidět věci, s kterými by se mozek bez PRIZM brýlí normálně již nevypořádal.

Pokud máte z vašeho sportu fotografie, můžete si vyzkoušet, jak byste scenérii viděli s nasazenými brýlemi Oakley PRIZM. Oakley umožnila společnosti VSCO vývoj aplikace pro android a ios, kde si můžete bezplatně vyzkoušet filtry oakley (oak1, oak2, oak3) na vašich fotografiích, a zjistit, jak by se pro vás s brýlemi PRIZM posunul Váš sportovní výkon.

Kontaktujte nás telefonicky či poptávkovým formulářem, kde uvedete Váš zájem o Prizm, a po upřesnění sportu, Vám zajistíme ty nejvhodnější PRIZM sluneční brýle pro Vaše sportovní potřeby. Navštívit nás můžete i v naší prodejně.Prizm mělká voda - brýle Prizm brýle - varianty mělká voda Prizm brýle - varianty mělká voda Prizm brýle - hluboká voda Prizm brýle - hluboká voda Prizm brýle - hluboká voda Prizm brýle pro jednotlivé sporty Prizm brýle Oakley - barevné spektrum

Zpět na hlavní výpis

 • image 33
 • image 34
 • image 27
 • image 28
 • image 29
 • image 30
 • image 31
 • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy