Login

Objednejte profesionální úklid po rekonstrukci a výměně oken od úklidu Friday. Netrapte se a nechte to profesionálům!

Objednejte profesionální úklid po rekonstrukci a výměně oken od úklidu Friday. Netrapte se a nechte to profesionálům!

1.5.2011

V rámci našich služeb poskytujeme řešení úklidu po rekonstrukcích bytů a domů spojených s většími stavebními zásahy jako jsou např. výměny oken. Velmi důležitým servisem jsou úklidy bytů před jejich pronajmutím, nebo mezi nájmy. Provádíme tzv. generální úklid s kompletním vyčištěním bytu vč. možnosti čištění koberců nebo sedaček, tak, aby byl připraven na nový pronájem. V rámci profesionálního úklidu po rekonstrukcích zajistíme důkladný úklid po řemeslnících, pečlivé otření prachu z rámů oken, parapetů a všech souvisejících ploch. Kvalitně provedený úklid naše klienty přesvědčí, aby se na nás příště opět obrátili s požadavky na úklid po rekonstrukcích nebo při střídání nájemníků.

Tyto služby nabízíme i bytovým družstvům a komplexům domů, pro úklid jejich nebytových prostor a kanceláří určených k pronájmu. Pokud se u Vás v domě chystá celková rekonstrukce s výměnou oken, obraťte se na nás již s předstihem s požadavkem na generální úklid po výměně oken a rekonstrukci.

Profesionální úklid po rekonstrukci zajistíme i po stavebních pracích v rodinných domech a bytových domech s nájemníky. Profesionální úklid zajistíme po rekonstrukcích poliklinik a dalších zdravotnických zařízení, kde je významný rychlý úklid po stavebním zásahu. Naší výhodou je rychlost. Jednoduše zavoláte a domluvíte si vhodný termín úklidu. Naše služby doporučujeme především bytovým domům a družstvům, kde právě probíhá celková rekonstrukce domu. Jsme schopni toto méně příjemné období překlenout naší výpomocí tak, aby se obyvatelé domu cítili v průběhu rekonstrukce co nejlépe.

Před zahájením rekonstrukce domu jsme rovněž schopni zajistit vyklizení půdy a sklepa s přípravou prostoru dle požadavku developera. Rozsah a termíny profesionální úklidu po rekonstrukcích objektů je možné si individuálně dohodnout , dle vašich potřeb.

Úklid po rekonstrukci - Friday s.r.o.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy