Login

Jak má vypadat dobře uklizená půda?

Jak má vypadat dobře uklizená půda?

10.6.2011

Při objednání vyklizení sklepu či půdy u nás jako firmy Friday s.r.o. dostáváte komplexní servis. Zajistíme přistavení kontejneru , s dostatečným předstihem vyjednáme zábor chodníku, tak aby vše mohlo probíhat hladce. Následuje vyklizení prostor sklepních, půdních či nebytových dle Vašeho požadavku. Po vyklizení po sobě vše uklidíme, a kontejner necháme odvézt. Odpad je následně ekologicky zlikvidován. Tyto služby nabízíme bytovým domům, bytovým družstvům, soukromým osobám jako přípravu před rekonstrukcí půdy na byty.

Dále jsme schopni zajistit v Praze a blízkém okolí profesionální vyklizení sklepů a půd u rodinných domků, především jestliže jste koupili nemovitost s "nadílkou" ve formě zaplněného sklepa nebo půdy. Od starého harampádí a nepořádku vám pomůžeme rychle a ekologicky. Vyklizení půdy jsme schopni doplnit i o odstranění nánosů holubího trusu a ve sklepě můžeme odstranit staré nežádoucí sklepní kóje, chystáte-li se na výstavbu nových. U nás se můžete dohodnout na řešení vyklízení přesně pro vaše potřeby. Vyklízení sklepů a půd provádíme v dohodnutém termínu.

Rovněž jsme schopni zasáhnout v domech, kde se ve sklepních prostorách nashromáždily pozůstatky nábytku a nepotřebných věcí z domácností, které nyní brání přístupu do společných prostor domu. V rámci zajištění přístupu k centrálním domovním uzávěrům plynu a vody, je mnohdy takovéto nárazové vyklízení sklepů žádáno. V rámci vyklízení nemusí jít nutně jen o sklepy a půdy, ale můžeme provést vyklizení nebytových prostor či dlouho neobývaných bytů, které nyní dům zamýšlí připravit k užívání.

Při požadavku na vyklízení se na nás obraťte na kontaktech zde .

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy