Login

Bydlení v čistotě - péče o společné prostory obytných domů.

Bydlení v čistotě - péče o společné prostory obytných domů.

27.6.2011

Ctíme důležitost pravidelného úklidu v bytových domech, a jsme připraveni vám nabídnout jako společnost Friday s.r.o. servis pro váš dům na míru potřebám a požadavkům. Mnohaleté zkušenosti s úklidem garantují dobré výsledky a čistotu v domě. Zajišťujeme pravidelný běžný úklid, doplněný o generální úklidy ve frekvenci dle dohody. Součátí generálních úklidů domů, jako doplňku k pravidelnému úklidu, může být mytí zábradlí, oken, zametení sklepa a půdy, mytí světel apod. Je na vás, jak často tyto úklidy požadujete. S Friday máte výhodu volby a dohody. Podle dohodnutého harmonogramu při úklidech postupujeme.

Pokud k domu patří dvůr, můžeme zajistit i potřebné odplevelení mezi dlažbou. Vaše domovní předzahrádky ošetříme tak, aby působily upraveně díky posekanému trávníku. Termíny a frekvence sekání je možné rovněž dohodnout. S úklidem domů od Friday získáváte kompletní službu péče o váš dům, přizpůsobenou vašim potřebám na úklid společných prostor.

Úklidy bytových domů zajišťujeme pro sdružení vlastníků či bytová družstva, stejně jako pro soukromé majitele. Pokud vás zajímá cena, ozvěte se nám na některý z kontaktů a dohodneme s vámi detaily rozsahu prací. V zimním období zajistíme úklid sněhu na chodníku nebo na dvoře. Úklid domů zajišťujeme činžovním domům i panelovým domům především v Praze. V bytovkách, stejně jako v komerčních objektech typu kanceláří, školních budov, úřadů, hotelů a obchodních center můžeme pečovat o průběžný denní, týdenní a měsíční úklid dle harmonogramu.

V případě zájmu nás neváhejte oslovit pro projednání podrobností vaší poptávky.

Zpět na hlavní výpis

  • image 33
  • image 34
  • image 27
  • image 28
  • image 29
  • image 30
  • image 31
  • image 32
Výroba razítek s množstevní slevou
Další články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY

Created by © 2010/2014 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy