Login

Nad plyšové hračky není, jsou nejlepší na mazlení

05.09. 2013
Nad plyšové hračky není, jsou nejlepší na mazlení

Které dítě by nemělo svého oblíbeného plyšáka? Děti plyšové hračky milují již od narození. Plyšové hračky rozvíjejí jejich hmat a dávají jim pocit bezpečí. Pro nejmenší miminka jsou nejvhodnější plyšové hračky pestrých barev, která poskytují podnět pro zrak, jež není u miminek ještě dostatečně vyvinutý. Pro zábavu miminek, která se ještě neumí příliš sami pohybovat je skvělým společníkem do postýlky či ohrádky kolotoč nad postýlku s plyšovými motýlky.

Když děti maličko odrostou, centrem jejich zájmu se stanou interaktivní plyšové hračky, které zvukovými podněty stimulují sluchové vnímaní a napomáhají rozvoji řeči. Jednou z takových interaktivních hraček je plyšový koník vydávající zvuk, nebo také vyjící pes. Když se děti postaví na vlastní nohy a poznávají své nejbližší okolí, někdy zatouží mít vlastního domácího mazlíčka, když už ne živého, tak alespoň v podobě maličké plyšové hračky.

Není plyš jako plyš. Mnoho obchodníků do kategorie plyšových hraček zařadí ledacos. Pro mazlivé plyšové potěšení vašich nejmenších jim pořiďte hračky z materiálu, který je od pravé plyše k nerozeznání. Exkluzivní plyšové hračky najdete v sekcích - Plyš divoká, Plyš domácí, Plyš les a louka, Plyš ptactvo, Interaktivní a zvuková.

V čem je rozdíl? Rozdíl poznáte na dotek. Dokonalá, precizně zpracovaná plyš přímo vybízí k pohlazení a mazlení. Jemný cit vašich dětí okamžitě pozná rozdíl a dítě se zeptá: ,,Mami, jak to, že je ten plyšáček tak heboučký?"

Plyšovým kamarádem se může stát kočička či pejsek, nebo moudrá sova, která dítě zaujala v zoo. Každičké dítě si najde svého nejmilejšího plyšáka, který ho bude provázet dětstvím. Možná se stane jeho prvním kamarádem, na kterého bude v dospělosti vzpomínat.

Zpět na hlavní výpisDalší články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY
obrázek
Vítejte na portálu zpravy-clanky, který vám přináší nejnovější informace ze světa služeb a obchodu.

Created by © 2010/2011 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy