Login

Váhy na pult - pro střední a drobné obchody

24.04. 2012
Váhy na pult - pro střední a drobné obchodyVáhy na pult jsou vyvíjeny a vyráběny pro široké řady obchodníků. Prodejci v obchodech většinou nezahálí a během dne musejí obsloužit desítky či stovky zákazníků. Váha na pult musí proto splňovat jisté podmínky.

Pultové váhy musí obchodníkům pomoci a ne je zdržovat od práce. Pultové váhy musí být kvalitní, aby zvládaly tento každodenní nápor, přitom musí být zároveň rychlé a snadno ovladatelné. Složité sečítání položek zboží obchodníkem by proces prodeje zpomalilo. Pultová váha musí být vybavena funkcí sečítání položek zboží a snadnou ovladatelností tak, aby měl prodavač výsledek v mžiku k dispozici.

Naším tipem pro malé a střední obchody je váha na pult Ohaus Aviator 5000 model A51P12L nebo Aviator 5000 model A51P15L . Tato obchodní pultová váha s výpočtem ceny je stvořená pro rychlé obchodní vážení.

Pultová váha Ohaus Aviator je vybavena LCD displejem, má protismykové pogumované nožičky, dotykovou klávesnici a integrovaná madla pro snadnější přenos. Při koupi váhy obdržíte uvedený model váhy již s ověřením s platnosti 2 let.

 

Zpět na hlavní výpisDalší články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY
obrázek
Vítejte na portálu zpravy-clanky, který vám přináší nejnovější informace ze světa služeb a obchodu.

Created by © 2010/2011 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy