Login

Váha v akci - každý měsíc sleva 10% na jinou váhu

24.04. 2012
Váha v akci - každý měsíc sleva 10% na jinou váhuProč je dobré koupit si váhu právě od Analytiky? Naší výhodou je nejen široký výběr vah, nadstandardní služby v oblasti servisu a vysoká kvalita nabízených vah. Výhodná je i cena vah. Každý měsíc nabízíme jeden vybraný model váhy v akci. Ušetřete s váhou v akci a vybavte Vaši firmu nebo domácnost špičkovými váhami s nejjednodušší obsluhou, jakou si dokážete představit.

Váha v akci pro měsíc květen je obchodní pultová váha s výpočtem ceny - váha Ohaus model Aviator. Získejte i Vy slevu 10% na váhu Ohaus Aviator .

Čím je váha Ohaus Aviator vyjímečná? Tato váha je konstruovaná tak, aby zvládla náročné podmínky spojené s mobilním prodejem. Váha je vybavena speciálními protismykovými nožičkami, je proto vhodná i na pracoviště, kde hrozí riziko pádu váhy.

Váha Ohaus Aviator je vynikající volbou do kamenných obchodů, ale i na tržiště. Vlastnosti váhy zaručí její spolehlivost při sběru jahod v jahodárnách, v ovocných sadech při sklizni třešní, jablek, broskví či meruněk. Váha poslouží i při následném stánkovém prodeji tohoto ovoce.

Zpět na hlavní výpisDalší články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY
obrázek
Vítejte na portálu zpravy-clanky, který vám přináší nejnovější informace ze světa služeb a obchodu.

Created by © 2010/2011 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy