Login

Poštovní balíkové váhy za příznivou cenu

15.11. 2011
Poštovní balíkové váhy za příznivou cenuPotřebujete rychlou váhu k vážení balíků? Zapomeňte na složité a zdlouhavé vážení se starými nepřesnými váhami . Vyzkoušejte poštovní balíkovou váhu Catapult TM 1000 model C11P20. Jedná se o balíkovou váhu, která je velmi lehká a snadno se přenáší díky transportním držadlům. Váhu můžete připojit do el.sítě, nebo napájet bateriemi. Balíková poštovní váha Catapult TM 1000 spojuje kvalitu, jednoduchost a příznivou cenu v jediném výrobku. Poštovní váhy Catapult se výborně hodí k odesílání poštovních balíků a zásilek.

Spolehněte se na prověřenou kvalitu značky Ohaus. S balíkovými poštovními váhami Catapult C11P20 zvážíte drobnosti od 10 gramů, až po balíky do 20kg. Pro vážení objemnějších a těžších balíků doporučujeme váhy Catapult C11P75 s váživostí do 75 kg.

Váhy Catapult mají tak nízkou cenu a univerzální použití, že je využijete v mnoha oborech. Poštovní váhy Catapult doporučujeme pro jejich jednoduchost a rychlost zejména pro zásilkové služby, e-shopy a všude tam, kde se chystá zboží k expedici.

 

Zpět na hlavní výpisDalší články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY
obrázek
Vítejte na portálu zpravy-clanky, který vám přináší nejnovější informace ze světa služeb a obchodu.

Created by © 2010/2011 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy