Login

Pomůcky pro výživu kojenců a batolat

06.03. 2013
Pomůcky pro výživu kojenců a batolat

Pomůcky pro výživu kojenců jsou dnes vyvíjeny s důrazem na anatomii. Pro kojence je nejpřirozenější potravou kojení z prsu matky. Pomůcky pro výživu, savičky a kojenecké lahve jsou navrhovány tak, aby podporovali přirozené kojení. Náhradní mléko je často podáváno dětem pouze jako doplňková strava, při nedostatku mateřského mléka. Tvorba a množství mléka se mění v různých měsících dle aktuálních potřeb dítěte. Anatomické pomůcky pro výživu kojenců podporují přirozené kojení. Dítě by mělo být částečně kojeno i při přechodu na tuhou stravu. Delší kojení s přísunem protilátek z mateřského mléka  dítěti eliminuje vznik potravinových alergií.

Na trhu jsou dnes inovační pomůcky pro výživu kojenců a batolat, které doslova rostou s dítětem. Tyto pomůcky pro výživu dítěte můžete s různými nádstavci používat již od narození miminka, až po přechod na tuhou stravu. Kojenecké lahve s dudlíky anatomických tvarů můžete cca v půl roce dítěte vyměnit za pítka, umožňující plynulý přechod od kojenecké lahve k hrníčku. V naší nabídce pomůcek pro výživu jsou i nádstavce na hrníčky se lžičkou, sloužící zejména na cestách při přechodu dítěte z mléčné stravy. Můžete jimi podávat zeleninová pyré a polévky, či ovocné přesnídávky.

Dětem, které se seznamují s chutí různých jídel, udělají radost sady nádobí. Talířky, hrníčky a lžičky zpestří krmení a povzbudí při objevování neznámých chutí. Při výběru pomůcek pro výživu nezapomínejte na bryndáky, které při prvních pokusech se lžičkou ochrání oděv dítěte.

Zpět na hlavní výpisDalší články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY
obrázek
Vítejte na portálu zpravy-clanky, který vám přináší nejnovější informace ze světa služeb a obchodu.

Created by © 2010/2011 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy