Login

Nejen okrasné betonové ploty

02.11. 2012
Nejen okrasné betonové ploty

Betonové ploty jsou dnešním velkým hitem. Dříve často používané ploty z pletiva či dřeva dnes ustupují do pozadí a jsou nahrazovány kvalitnějšími a trvanlivějšími ploty, jako jsou ploty betonové. Lidé staví domy na menších stavebních parcelách, než bylo obvyklé v minulosti. K pozemkům často přiléhá jen malinká zahrádka či dvůr a majitelé si přejí více soukromí v blízkosti domu. Betonové ploty Vám poskytnou ochranu před zraky zvědavých sousedů i náhodně procházejících kolemjdoucích.

Nové technologie výroby zaručují kvalitní provedení betonových plotů, vydrží Vám mnoho let takřka bez údržby. Vždyť beton se používá při stavbě domů na nejvíce namáhaná místa, jako jsou základy domu, věnce, okenní překlady i strop. Ploty ze dřeva podléhají nepřízni počasí, musíte je často natírat, což není levná záležitost.

Plot betonový odolává rozmarům přírody, nevadí mu mrazivá zima ani silný žár slunce. Jestliže si přejete plot z betonu upravit dle vašeho vkusu, na trhu je mnoho fasádních barev, jimiž můžete svůj plot zkrášlit a sladit s barvou vašeho domu. Moderní betonové ploty jsou montovány z malých kusů, je možné je kdykoli rozebrat. Jsou šetrné vůči přírodě. Betonové ploty si můžete sestavit buď svépomocí, nebo využít služeb našich řemeslníků.

Zpět na hlavní výpisDalší články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY
obrázek
Vítejte na portálu zpravy-clanky, který vám přináší nejnovější informace ze světa služeb a obchodu.

Created by © 2010/2011 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy