Login

Betonové ploty rozličných dekorů

05.06. 2014
Betonové ploty rozličných dekorů

Potřebujete rychle postavit nový plot nebo vyměnit ten stávající? Na našich webových stránkách beton-plus.cz najdete nabídku betonových plotů a plotových prvků k oplocení zahrad u rodinných domů i komerčních objektů. V dlouhodobém časovém horizontu je betonový plot jednou z nejlevnějších variant oplocení pozemku. Váháte-li mezi zídkou a plotem, betonový plot spojuje výhody obou možností. Při stavbě klasické zídky se musíte zabývat stavebním povolením, návštěva stavebního úřadu je časově náročná, realizace oplocení se tím odsouvá o týdny či měsíce. Při stavbě betonového plotu ušetříte za stavební firmu, zedníka i materiál. Betonové ploty jsou jako stavebnice. Stavba betonových plotů je rychlá a můžete ji provést svépomocí. Jednou z největších výhod je možnost postavený betonový plot opět rozebrat. Pro delší životnost betonového plotu jej doporučujeme ošetřit speciální impregnací.

 

Standardní barva betonových plotů je šedá, můžete však provést nástřik plotu barvami určenými pro nepochozí betonové ploty a získat libovolný barevný odstín plotu. Kromě stříkání betonových plotů je možný i nátěr.

 

Betonový plot lze oživit s použitím jiných materiálů, čímž si vytvoříte jedinečný kombinovaný plot. Jednotlivé prvky betonu lze prokládat dřevěnými deskami. V našem sortimentu betonových plotů máte možnost volit z více dekorů. Volbou dekoru, barvy, či kombinace se dřevem je k dispozici mnoha rozdílných variant. Betonové ploty již nejsou nudnou šedou plochou, můžete je přizpůsobit vašemu domu či pozemku. Vyhněte se pravidelné údržbě plotů z méně odolných materiálů, je čas na montáž plotu z betonu.

Zpět na hlavní výpisDalší články najdete na našem webu TOPčlánky.eu www.topclanky.eu - SEO články, PR články, SEO copywriting
ZPRÁVY ČLÁNKY
obrázek
Vítejte na portálu zpravy-clanky, který vám přináší nejnovější informace ze světa služeb a obchodu.

Created by © 2010/2011 ALS Euro s.r.o. tvorba web stránek a eshopů, SEO optimalizace, články, copywriting, marketingové balíčky pro malé a střední firmy